Guatemala

Naujiena

Prekės kodas: GM

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gvatemalos šviežiai skrudinta kava pasižymi sodriu ir subalansuotu (full body) kūnu, yra vienas ryškiausių kavos kokybės ženklų visame pasaulyje, mėgstama ir vertinama tarp kavos gurmanų.

 • Itin gilaus, turtingo ir rafinuoto skonio
 • Sodri ir subalansuota
 • Šokolado ir lazdynų riešutų poskoniai
 • Natūralus saldumas
 • Ryškus citrusinių vaisių ir gėlių aromatas
 • Labai vertinama kavos gurmanų
€850 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Brazilija
Gamintojas: Roasters Ministry

Gvatemalos šviežiai skrudinta kava

Kavos gurmanų ir fanatikų tarpe vertinama ir itin mėgstama Gvatemalos šviežiai skrudinta kava, jau yra tapęs išskirtinės kokybės sinonimu. Nors pasaulio žemėlapyje Gvatemala ne itin ryški centrinės Amerikos šalis, bet tai yra vienas ryškiausių centrų kavos eksporto žemėlapyje. Gvatemala yra laikoma antra po Kolumbijos, pagal aukščiausios kokybės kavos eksportą, ir vieni pagrindinių gourme klasės kavos tiekėjų visame pasaulyje. Pačiai Gvatemalai kavos auginimas yra gyvybiškai svarbus, nes tai yra didžiausia šalies eksporto prekė.

Kuo Gvatemalos kava tokia ypatinga?

Manoma, kad ypatingai derlinga, nuolatinių liūčių merkiama ir debesų dengiama žemė, tropikų klimatas ir vietovės aukštis lemia išskirtinę kavos kokybę.

 • Vietovės aukštingumas, lemia geresnės kokybės ir sodresnio skonio, natūralaus saldumo kavos pupeles, kadangi atšiauriame klimate medis auga lėčiau, daugiau resursų skirdamas pupelių auginimui ir brandinimui.
 • Lietaus kiekis, Gvatemalos aukštumose puikiai atitinka kavamedžio poreikius, taip užtikrindamas jų klestėjimą ir augimą.
 • Dirvožemis, šiame regione yra ypatingai turtingas, jame natūraliai gausu kalcio, azoto, fosforo, kalio, cinko, boro ir kitų mineralų, kurių reikalingi kavos auginimui.
 • Ryški saulės šviesa, kuri šiame regione dažnai maišosi su kalnų ir debesų šešėliais, yra tai ko tiksliai reikia augalui – daug, bet ne pernelyg alinančios saulės šviesos.
 • Kultūra ir tradicijos – manoma, kad Gvatemalą kava pasiekė kartu su misionieriais apie 1700 - uosius metus ir nuo tų laikų iki dabar šalies ekonomikoje įsitvirtino, kaip svarbiausia eksporto prekė. Šis regionas gali pasigirti patyrusiais kavos augintojais ir tiekėjais, saugančiais tradicijas ir garantuojančiais kokybę.

Taip pat svarbu paminėti, kad didžioji dalis Gvatemalos kavos yra auginama “Huehuetenango” regione, kuris yra įsikūręs šalies aukštumuose, pasižymi viena gausiausia bioįvairove pasaulyje, ir čia įsikūrusia senovės Majų civilizacija.
“Huehuetenango” – kavos gurmanų pasaulyje dar yra laikomas kaip aukščiausios kokybės sinonimas.

Gvatemalos šviežiai skrudintos kavos skonio savybės?

Huehuetenango regiono kava laikoma itin gilaus, turtingo skonio ir aromato, rafinuota kava.

Priklausomai nuo skirtingų vietovių, Gvatemalos kavos skonis gali būti gėlių ir citrusinių vaisių aromato, ir gomuryje skleisti šokolado, saldaus, vaisių, vyno ar riešutų poskonius. Tačiau pagrindinis išskirtinuma - Gvatemalos šviežiai skrudinta kava pasižymi sodriu ir subalansuotu skoniu, natūraliu saldumu, šokolado ir lazdynų riešutų poskoniais.

Tai puiki idėja, kaip nustebinti ir pradžiuginti tikrą kavos gurmaną.

Tačiau atkreipiame dėmesį, kad šviežiai skrudinta kava atskleistų visas savo paslaptis, neužtenka ją įsigyti, ją reikia sumalti pagal jūsų naudojamą kavos ruošimo būdą, daugiau apie tai kurį malimo būdą rinktis.

Specifikacija
Kilmės šalis Guatemala
Augimo Altitudė 1100-2100m.
Apdorojimo Būdas Natūralus
Skrudinimas Vidutinis
Kavos rūšis 100% Arabika
Skrudinta Klaipėdoje
Poskonis Šokolado ir lazdynų riešutų poskoniai.
Rūgštingumas Žemas
Stiprumas Vidutinis
Susijusios prekės
Kavos pupeles gaubusios luobelės ir vėl gali apgaubti jūsų garuojančią kavą, argi ne puiki patirtis❓..
€4000
58
Daugkartiniai Huskee kavos puodeliai skirti kavinėms, naudoti namuose ir kavos mėgėjams mėgstantiems..
€1800
60
Mylite kavą, bet kofeinas jums ne draugas? O gal daktarai reikalauja nustoti vartoti kavą, bet be jo..
Nuo €800
61
Stipresnių, sodresnių, tirštesnių skonių mėgėjams, rekomenduojame išbandyti vieną popu..
Nuo €700
63
Ar žinojai, kad Etiopija yra laikoma tikrąja kavos gimtine? Tad jei tikrai mėgsti kavą, privalai par..
Nuo €800
64
Kofeinas jūsų varomoji jėga? Tai Uganda Robusta kavos pupelė – yra tai ko jums reikia ie&scaro..
Nuo €400
65
Rašyk
Skambink