Degustacinis kavos rinkinys

Naujiena

Prekės kodas: SET4

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Geriau vieną kartą patirti pačiam, nei 100 kartų perskaityti – įsigykite degustacinį kavos rinkinį ir atraskite platų kavos pasaulį per savo pojūčius.

€1500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: Roasters Ministry

Tiek daug skirtingų ir subtilių skonių, norisi išbandyti ir patirti pačiam: ar tikrai vienoje kavoje jaučiasi riešutai, o kitoje vaisiai, ar tikrai skirtingos pupelės taip skiriasi ir kurios pupelės greičiau pažadina? Nebesukite galvos studijuodami ilgus kavų aprašymus ir rinkitės degustacinį kavos rinkinį. Išbandykite skirtingas kavos pupeles iš tolimų pasaulio kampų per savo pojūčius ir atraskite savo mėgstamiausią.

Kam skirtas degustacinis kavos rinkinys?

Jis skirtas visiems kurie myli kavą. Kartu tai puiki dovanos idėja mamai, draugui, kolegai ar verslo partneriui. Nebūtina būti išlavinto ir jautraus gomurio gurmanu, kad pajustumėte skirtingus kavos skonius ir aromatus, todėl tai puiki galimybė per savo pojūčius pačiam pajusti ir atsirinkti mėgstamiausią kavos pupelių rūšį. Geriau vieną kartą patirti pačiam nei 100 kartų apie tai perskaityti.

Kas sudaro degustacinį kavos rinkinį?

Šis rinkinys susideda iš 3-5 skirtingų kavos pupelių rūšių, kurias galite pasirinkti savo nuožiūra arba gauti mūsų siūlomas ir rekomenduojamas. Visos pupelės bus šviežiai skrudintos ir saugiai supakuotos gražioje dėžutėje. Jei norėsite šį kavos rinkinį įteikti kam nors kaip dovana, jau nebereikės sukti galvos dėl įpakavimo. Prie kiekvienos kavos rūšies rasite korteles su trumpais apibūdinimais apie jų išskirtines savybes, kad degustuodami galėtumėte pasitikrinti ar pavyksta jas pajusti, o gal atsiskleidžia visai kitokios paslaptys.

Kodėl verta rinktis degustacinį rinkinį?

Nes gausite net kelias norimas kavos rūšis, kurias galėsite bandyti ir lyginti iš karto. Be to, sutaupysite pinigų ir mėgausite tik šviežiai skrudinta kava. Galite nustebinti savo mylimą žmogų ir padovanoti gardžias, bet tuo pačiu pojūčius pratutinančias kavos pertraukėles.

Gyvenimas per trumpas, kad mėgautumėtės prasta kava!

Rašyk
Skambink